Masáže

Angels masáž

Jedná se o masáž s prvky tantry a nuru. Jemná a citlivá masáž, která se vám zaručeně zalíbí. Používáme během masáže peříčka a kožešinové rukavice.

Senzuální masáž

Masáž je pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet něco netradičního. Celá masáž je pomalá i dynamická plná zvratů a očekávání. Pracuje se s různými typy hmatů a doteků. Tuto hluboce relaxační proceduru doprovází hudba. Jde o masáž velmi jemnou, něžnou a smyslnou.

Body to body

Speciální masáž celým tělem. Budete překvapeni jak je body to body masáž originální.Během masáže se nepoužívají žádné masážní pomůcky. Masáž patří k nejoblíbenějším.

Čtyřruční masáž!!!

Naprostá špička mezi masážemi.. Nech se hýčkat 2 masérkami najednou. Zažiješ nepřekonatelný pocit uvolnění a relaxace. Velmi intenzivní prožitek. Rezervace pouze telefonicky, nejlépe den dopředu a masáže probíhají pouze pondělí až pátek.

Erotická masáž s žhavým tancem - Jasmína

Dopřejte si úžasný zážitek . Masérka vám zatančí v sexy prádle před samotnou masáží. Využije svých tělesných předností a tanečními kreacemi prováděnými v těsné blízkosti a rozproudí energii tak, že pak může hladce navázat na nadcházející erotickou masáž. Je to velmi účinná předehra, která pomáhá odhazovat mezi klientem a masérkou zábrany, dochází k přirozenému uvolnění psychických blokád v důsledku nahromaděného stresu, a samotná masáž je pak příjemnější.

Eroticka masáž 2 Novinka

Lehké s/m , společná sprcha s masérkou.

Footjob

Obdivujete dámské nožky nebo chodidla ?Tak tahle masáž je přesně pro vás,během masáže vám masérka masíruje int.partie svými chodidly.

Vzájemná masáž

Vzájemná masáž Chcete si vyzkoušet být v pozici masérky a vyzkoušet namasírovat masérku (na genitálie přísný zákaz sahat) tak neváhejte a rezervujte se na tuhle fantastickou masáž.

Sexuální služby neposkytujeme! Naopak návrhy tohoto typu nás uráží a mohou být důvodem k ukončení masáže.

Translate »
error: Obsah je chráněn autorským právem !! Děkujeme