Masérky

Sabina 23let

Milá,komunikativní černovláska.Masáže mě přitahují svými možnostmi působit nejen na povrchu těla, ale i v lidském nitru. Do svých masáží vkládám vždy kousek sebe. Mým cílem je, aby člověk vždy odcházel spokojený, odpočinutý a s úsměvem na rtech.

Laura 22 let

Krásná, smyslná,vášnivá i něžná.Svými doteky z vás zaručeně dostanu všechno napětí i stres.Vycítím co máš rád a budu si tě hýčkat od začátku až do konce. Nejsem žádná začátečnice, ale zkušená a smyslná žena, která umí poznat, po čem muži touží. Do každé masáže se snažím dát maximum aby jste odcházeli spokojení.

Adriana 29 let

Jsem vášnivá, hravá, moje empatické vnímání je díky mým dlouholetým zkušenostem na velmi vysoké úrovni.
Ráda se věnuji lidskému tělu, ale i duši. Dopřeju ti, co zrovna potřebuješ. Svěřte své unavené tělo do mých jemných a citlivých rukou a nechte se rozmazlovat. Jestli budeš chtít jemnější nebo naopak intenzivnější masáž je jen na tobě, ráda splním tvoje přání.Pokud se rozhodneš pro masáž se mnou, budu se na tebe těšit

 
 

 

 

Jasmín 25let

Žena mnoha tváří. Hravá, vášnivá, romantická, citlivá. Ráda předávám svou energii druhým.Jsem věčnou obdivovatelkou mužského těla a masáže si sama užívám.Mám opravdu ráda svou práci, a je pro mě velmi důležitá tvá spokojenost.Mé kořeny sahají až do dalekého Maroka ,ale bát se nemusíte Česky umím.

Karolína 22let

 

Translate »
error: Obsah je chráněn autorským právem !! Děkujeme